Deutsch English  
 
K11

K11

EĞİTİM MERKEZİ

Modern, akıllı alet sistemleri, bu ürünlerin avantajlarını ve problem-çözme potansiyellerini kullanıcıya iletebilmek yüksek teknik bilgi gerektirmektedir. 2009 Ağustos ayı sonunda yeni teknik eğitim merkezimiz bu amaçla görevlendirilmiştir.
Yaklaşık 600 metrekare sunum alanı üzerinde müşterilerimiz, dağıtım ortaklarımız ve iş arkadaşlarımız için her şey bulunabilir, bizde denildiği gibi "her şey tek bir elden".
Temel alanlar 10 ürün adasıdır.
Özel aletler aynı zamanda ilgili çalışma alanlarında örneğin şasi, frenler, motor ve de Videoskop programında bulunmaktadır. Bunlar bizim tarafımızdan sunulan bütün çözümler ve de konseptlerimiz hakkında ziyaretçilere bir fikir verecektir
.

KS özel aletlerin etkileyici ve pratik kullanımı iş istasyonu alanlarında gösterilebilir ya da aletler müşteriler tarafından bile kullanılabilir. 30 m'lik gösterge duvarında standart aletler ve özel aletler ör. tork aleti ve çekici programı gibi tüm gerekli ürün alanları bulunabilir.
Özellikle modern multimedya teknolojisiyle donatılmış modern konferans odamızla gurur duyuyoruz. İlginç bir eğitim ve konferans yeri olarak size sunacak birçok özelliği bulunmaktadır.
Her iş istasyonunda interaktif eğitim ve multimedya tanıtım gösterisinin yapılmasını sağlayan terminal bilgisayar bulunmaktadır.
Değişen piyasayı göz önüne alarak iş arkadaşlarımızı sürekli geliştirmeye çalışıyoruz. KS-iş ortağı-akademisinde, ör. bilgisayar kullanımı gibi kuruluş konularıyla ilgili atölyeler oluşturulur, fakat bunun yanı sıra bağımsız eğitmenlerden mesleki eğitim tedbirleri alınır, bu ileri düzeyde eğitim olanağını arttırır. Akademinin programı aynı zamanda iki yabancı dil kursunu da içerir.

Lütfen, daha büyük gruplar ya da tek firmalar için, ayrı ayrı tasarlanan konu eğitimi hakkında bilgi alın.

"Sadece özel mağazalarda."