Deutsch English  
 
K11

K11

BİLGİ KARAVANLARI FİLOSU

10 demo aracı ve 1 demo kanyonları yakında
filomuzda.

Araba filosu:

1 x Ford Transit 350 EL 3,5 to
1 x Ford Transit 350 EL 3,5 to servicemobile
3 x Iveco Daily 6,5 to
3 x Iveco Daily 7 to
2 x Iveco Eurocargo 12 to
1 x Iveco Eurocargo 8,6 to

Bu üç 12 t etkinlik aracını sunmaktan gurur duyarız! 10 ful yapılı alet arabalarıyla donatılmış otomotiv atölyesi için özel alet tam programına ayrılmış 54 m2'den fazla gösterge alanı sunuyoruz. Bu kamyonlar bizim tekerlekli "Alet Şovu"muzdaki gibi çok istenmekte ve desteklenmektedir, Avrupa'da benzeri yoktur.

Son derece nitelikli 10 teknisyen büyük ticari ortaklarımızla birlikte otomotiv tamir dükkanlarını ve endüstriyel alıcıları ziyaret etmek üzere seçilmiştir. Bu şekilde sadece birtakım özel uygulamaları ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirlemekle kalmıyor, aynı zamanda elimizdeki çeşitli aletler hakkında teknik eğitim verebiliyoruz.
Ürünlerin çok iyi bir anlatım ve tanıtım gerektirmesi sebebiyle, mobil bilgi filomuz bütün ürün hatlarında, özellikle otomotiv sektörüne odaklı kesitler sunmaktadır. Ama en önemli sebep:
kullanıcıların ürünleri deneyebilmeleridir.

Bir ürünün tanıtımıyla ilgilenmeniz durumunda bize söyleyin! Bölgesel temsilcilerimiz sizin isteğinizi seve seve yerine yetirecek ve size yardımcı olacaktır. Bu hizmetin ve imkanın ücretsiz olduğunu söylememize gerek yok!

Bölgesel temsilcinizle bir görüşme ayarlayın ve hem alet dünyasını keşfedin hem de bu fırsat ve avantajlarını kendi gözlerinizle görün.

"Sadece özel mağazalarda."